Jakie uchwyty do szafek kuchennych wybrać?

Planujesz remont kuchni lub chcesz odświeżyć wygląd swojej przestrzeni? Dobrym pomysłem jest zwrócenie uwagi na uchwyty do mebli, które zamontujesz w swoich szafkach kuchennych. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać te idealne dla Twojej kuchni! Rozważ styl Twojej kuchni – czy jest nowoczesny, tradycyjny czy rustykalny? Wybierz uchwyty, które będą pasować do ogólnej stylistyki. Nowoczesne kuchnie mogą korzystać z prostych i minimalistycznych uchwytów.

Porcelanowe uchwyty kuchenne

Są ponadczasowe, łączą klasykę z nowoczesnością idealnie sprawdzą się zarówno przy białych jak i czarnych meblach kuchennych. W naszej ofercie znajdziesz przepięknie wykonane uchwyty włoskiego producenta – Bosetti Marella. Oto najpopularniejsze z nich:

Loftowe uchwyty do Twojej kuchni

Charakteryzują się surowym i industrialnym stylem, który nawiązuje do przestrzeni loftów – dawnych fabryk i magazynów przekształconych na mieszkania czy przestrzenie biurowe. W przypadku loftowych uchwytów do mebli często spotykane są wykończenia, które nadają im wygląd postarzanego, zużytego metalu, takie jak patyna, szczotkowanie czy oksydacja. Pozwala to na uzyskanie wyjątkowego, nieco surowego efektu.