FORESTBEE

forestbee producent mebli drewnianych
Obrazek 1/7 Pokaż wszystkie

Firma Stanisław Stec to uznany producent mebli wykonanych z wysokiej jakości drewna sosnowego, dębowego, jesionowego i brzozowego, działający na rynku od wielu lat. Historia miłości do drewna i tradycji rzemieślniczych sięga w rodzinie Stec trzech pokoleń, co stanowi fundament marki ForestBee. Jest to marka z bogatym doświadczeniem, której zaufało wielu klientów, znana z dynamiki i innowacyjności. Wytwórnia jest wyposażona w nowoczesny park maszynowy, co umożliwia produkcję mebli najwyższej klasy. Selekcja surowców zaczyna się już na etapie wybierania drewna w lesie, a po jego starannym sortowaniu i przechowywaniu, materiał trafia do własnego tartaku, a następnie do suszarni, by później zostać przetworzonym na finalne produkty.

Za wszystkimi procesami produkcji stoi zespół wykwalifikowanych specjalistów, co gwarantuje niezmiennie wysoką jakość wyrobów. Inwestycje w rozwój technologiczny i kapitał ludzki są dla nas priorytetem, co przekłada się na doskonałość naszych mebli. Naszym nadrzędnym celem jest pełna satysfakcja klientów, którzy oczekują produktów zarówno pięknych, jak i funkcjonalnych, trwałych i łatwych w użytkowaniu, oferowanych w przystępnych cenach. Nasze meble są przyjazne dla środowiska, dzięki zastosowaniu ekologicznych lakierów, farb i wosków.

Unikatowy design i wysoka jakość sprawiają, że nasze produkty są inwestycją na lata. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz stylów – od rustykalnych i kolonialnych, przez meble w stylu prowansalskim, po nowoczesne i klasyczne, dostępne w różnorodnych wybarwieniach. Dzięki temu łatwo dopasują się one do każdego wnętrza. Nasze meble można nabyć zarówno online, jak i w sklepie stacjonarnym, a dla zainteresowanych oferujemy wysyłkę próbników kolorów. Są one cenione nie tylko na rodzimym rynku, ale również za granicą. Stanisław Stec wyróżnia się pasją, jakością i wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej.Telefon: +48 660 599 408
Miejscowość: Juszczyn
Zobacz także: Producenci mebli